Ledare och funktionärer

Här du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår.

Morgan Rosén

Ledare
E-post: morgan.rosen@hotmail.se
Mobil:
070-268 85 01

Expertkompetens friluftsliv och kajak

Mattias Fallgren

Ledare
E-post:

asa-i-kajak-beskuren

Åsa Dickson

Vice Avdelningsledare
E-post: asa@dicksonco.se
Mobil:
070-416 98 13

Ledare

Ulf_W

Uffe Wahlström

Vice ordförande Utbildning TG
E-post: uffew@telia.com
Mobil:
0706-002652

Ledare

jenny_j-83x126

Jenny Johansson

E-post: jenny.ingaro@gmail.com
Mobil:
070-514 40 00

AL Trossen

Susanne_A-100x133

Susanne Ahlgren

E-post: ahlgren.susanne@gmail.com
Mobil:
070-421 65 43

Ledare

IMG_5580

Sophie Graner

E-post: granersophie@gmail.com
Mobil:
0706-849239

Ledare

IMG_6136

Peter Nilsson

E-post: nilssonsbygg@telia.com
Mobil:
070-605 55 11

Ledare

IMG_7337

Mats Graffman

Ledare
E-post: mats@blue-water.se

Ledare

Magnus

Magnus Eclundh

E-post: magnus@eclundh.se
Mobil:
070-669 90 70

Ledare

Rosa-Berta

Agneta ‘Rosa-Berta’ Wennsten

AL Vindöga
E-post: rosa-berta@telia.com
Mobil:
0739-889057

Njuter på Vässarö

Christoffer Lindquist

Båtansvarig Kontaktperson Kolströms båtklubb
E-post: christoffer.lindquist@gmail.com
Mobil:
073-4067446

Nätverksarkitekt

Olle_L_188x126

Olle Löf

Styrelseledamot AL Vindöga
E-post: olle.corvair@gmail.com
Mobil:
073-217 79 10

Thomas seglar

Thomas ‘Killo’ Frisk

Avdelningsledare Piraterna
E-post: killo@live.se
Telefon:
08-57029510
Mobil:
070-5950842

Ledare

Håkan

Håkan Östberg

E-post: hakan.ostberg@scouterna.se
Telefon:
0708-360742

Avdelningsledare